David Koller - Acoustic tour | Hronov

22.09.2021

Kde: Sál Josefa Čapka Hronov
NÁHRADNÍ TERMÍN: 22. 9. 2021
Začátek: 19:00
Cena: 620 Kč (vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají platné)


CORONA VIRUS #COVID19

Z DŮVODŮ NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR, SE ODKLÁDÁ PLÁNOVANÝ KONCERT DAVIDA KOLLERA NA NÁHRADNÍ TERMÍN 22. 9. 2021!!

Vstupenky zůstávají v platnosti. Kdo chce vstupenky vrátit, může v místě kde je zakoupil.

Více info na tel.: 731 579 373


Místa předprodeje: 

info centrum Hronov, Náchod, Červený Kostelec


VSTUPENKY LZE ZAKOUPIT PŘÍMO U POŘADATELE: 
LOKVENC MICHAL - tel.: 731579373.


Akci pořádají České Koncerty


Chci zas v tobě spát, Amerika nebo Gypsy Love s novým prostorem a barvou.
David Koller ve Dvoře Králové zahraje svoje hity v unplugged aranžích.
Jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků David Koller se po letní festivalové sezoně a podzimním turné se svojí domovskou Lucií vrátí k akustickým koncertům. V rámci turné David Koller Acoustic Tour 2020 dorazí 20. 10. 2020 i do Hronova. Zdejšímu publiku nabídne jiný koncertní zážitek, než skýtají festivaly nebo velké haly. V intimním prostředí Čapkova Sálu přehraje svoje největší hity i průřez kariérou v akustických aranžích.


Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor& vědec. "Unplugged turné jedem sice už počtvrté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení," popisuje David Koller.

Na podiu budou muzikanti střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. "Ve stejné sestavě hrajeme dlouho, jsme sehraní, rádi zkoušíme nové věci a akustické turné pro nás bylo výzvou. V kapele je to samý jazzman se srdcem rockera, tak konečně dostanou prostor," dodává s úsměvem David Koller, kterého doplní kytarista Michal Pelant, baskytarista Marek Minárik, bubeník Adam Koller, perkusionista Víťa Halška a hráč na kytaru a piano Matěj Belko.
Další netradiční aktivity chystá David Koller i v průběhu roku. V květnu uspořádá na Vranovské přehradě první Koller Fest, na kterém vystoupí jeho oblíbené kapely a na podzim připravuje turné po velkých klubech vč. pražské zastávky ve Fóru Karlín.